Loading
REDLAB MÜHENDİSLİK

İleri Teknoloji Laboratuvarı

Sağlık, eğitim, inşaat, endüstri, tanıtım, eğlence sektörleri için teknolojik donanımlar ve yazılımlar geliştiriyoruz.

Deney seti ve eğitim seti üretimi, sanal gerçeklik ve arttırılmış gerçeklik uygulamaları, simülasyonlar, yapay zeka gibi alanlarda yenilikçi çözümler sunuyoruz.

AYRINTILAR

ÜRÜNLERİMİZ VE HİZMETLERİMİZ

Kurumlara özel teknolojik çözümler

Üniversiteler, hastaneler, özel ve kamu kurumları için yenilikçi ürünler ve hizmetler sunuyoruz.

Online Laboratuvar

İnternet üzerinden kontrol edilebilen deney ve eğitim setlerinin bulunduğu merkezi laboratuvarda istediğiniz deneyleri yapabilirsiniz.

Deney Setleri

Eğitim setleri, kurumların isteklerine göre özel olarak tasarlanmaktadır. Cihaz tasarımı ve kontrol arayüzü yazılımı özel istekler doğrultusunda yapılmaktadır.

Eğitim Simülatörleri

Simülasyon ortamında oluşturulan sanal bir gemide kaptanlık eğitimleri, sanal bir tren içerisinde makinistlik eğitimleri verilebilir.

Sanal Gerçeklik

Sanal gerçeklik teknolojisi ile istediğiniz yerde bulunabilirsiniz. Dinazorların yaşadığı döneme gidebilir, bir savaşta askerlerin yanında olabilirsiniz.

Simülasyonlar

Fizik motorları kullanılarak oluşturulan simülasyonlar üniversitelerden müzelere kadar birçok farklı alanda kullanılabilir.

Özel Cihaz Üretimi

Bilimsel araştırma projeleri, Tübitak projeleri, tez projeleri gibi projelerde imalat, tasarım, yazılım ve elektronik alanlarında destek vermekteyiz.

HAKKIMIZDA

Ekibimiz Doktora ve Yüksek Lisans seviyelerinde mühendislerden oluşmaktadır.

AYRINTILAR